Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   AKCEPTUJĘ
PolskiУкраїнська

WAŻNE! Rejestrowanie czasu pobytu dziecka w przedszkolu.

2022-11-06
  1. Od poniedziałku będzie obowiązywał jeden Kod QR dla wszystkich grup, który jest umieszczony na tablicy przy wejściu do przedszkola.
  2. Przyprowadzając dziecko rodzic rejestruje to zdarzenie w aplikacji za pomocą obowiązującego Kodu QR, system automatycznie rejestruje godzinę, o której dziecko zostało przyprowadzone.
  3. Po zakończeniu pobytu w przedszkolu rodzic odbierający dziecko rejestruje to zdarzenie w aplikacji za pomocą obowiązującego Kodu QR zaznaczając czas odbioru dziecka.
  4. Osoba upoważniona odbierająca dziecko zgłasza ten fakt osobie dyżurującej i placówka samodzielnie zaznacza w systemie godzinę odebrania dziecka z placówki.
  5. Zarejestrowane informacje (plik z danymi dotyczącymi dat i czasu odczytu Kodu QR) trafiają do oprogramowania, które zlicza czas pobytu dziecka w przedszkolu. Pracownicy przedszkola otrzymują przejrzysty raport, w którym uwzględnione są godziny, jakie dziecko spędziło w placówce.
  6. Brak elektronicznego zarejestrowania wejścia/wyjścia dziecka, wiąże się z naliczeniem odpłatności za dany dzień wg maksymalnej liczby godzin pracy przedszkola (6.30 – 17.30).
  7. W przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu, Rodzic informuje przedszkole o nieobecności dziecka i przewidywanym czasie jej trwania. Nieobecność, spóźnienie lub powrót dziecka po dłuższej nieobecności do przedszkola zgłaszamy telefonicznie do godziny 8.15 wyłącznie SMS na numer telefonu:  533 744 989
PolskiУкраїнська