Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   AKCEPTUJĘ
PolskiУкраїнська

Jadłospis

Drodzy rodzice!
Z radością informujemy, że od września Natura Catering będzie dostarczać posiłki do przedszkola Państwa pociech. Nasza firma powstała wyłącznie z pasji do gotowania i miłości do dzieci. Jedzenie przygotowywane jest wyłącznie ze świeżych i wysokiej jakości produktów. Potrawy są odpowiednio zbilansowane, urozmaicone i przygotowywane zgodnie z obowiązującymi normami żywieniowymi. Jadłospis jest zatwierdzany przez dietetyka z wieloletnim stażem. Przygotowujemy domowe, tradycyjne jedzenie, jak i pomagamy dzieciom odkrywać nowe smaki.

Pozdrawiamy, Zespół Natura Catering – http://paniobiadek.pl

Żywienie w przedszkolu odbywa się systemem cateringowym z wykorzystaniem naczyń ceramicznych.

Opłata za posiłki: do 31.05.2023 roku wyżywienie jest zapewnione w ramach stałej opłaty edukacyjnej niezależnie od obecności dziecka w placówce.

Godziny posiłków: 8.30 – 9.00 śniadanie / 10.00 – 10.30 surowe owoce, warzywa, soki owocowe / 11.30 – 12.00 obiad I danie zupa / 13.30 – 14.00 – obiad II danie / 15.00 – podwieczorek.

W przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu, Rodzic informuje przedszkole o nieobecności dziecka i przewidywanym czasie jej trwania. Nieobecność, spóźnienie lub powrót dziecka po dłuższej nieobecności do przedszkola zgłaszamy telefonicznie do godziny 8.15 wyłącznie SMS na numer telefonu:  533 744 989

PolskiУкраїнська