PolskiУкраїнська

WAŻNE! Opłata za przedszkole od 1.06.2023 r.

2023-05-31

Drodzy rodzice,

od 1.06.2023 roku zgodnie z podpisaną przez Państwa umową na okres 01.06. – 31.08.2023 r. opłata za pobyt dziecka w przedszkolu będzie się odbywała na następujących zasadach:

1. opłaty za korzystanie z opieki w czasie przekraczającym realizowanie podstawy programowej, wyliczanej na każdy miesiąc według wzoru: miesięczna faktyczna liczba godzin pobytu dziecka w przedszkolu w zakresie przekraczającym realizację podstawy programowej x stawka godzinowa 1,14 zł – obowiązująca w Gminie dotującej przedszkole (Gmina Kolbudy).
    2. opłaty za korzystanie z wyżywienia, tj. 19,00 zł x liczba dni pracy przedszkola w danym miesiącu pomniejszona o ilość prawidłowo zgłoszonych dni nieobecności dziecka.

Teraz jest ten bardzo ważny moment by codziennie zeskanować kodu QR, czyli zapisać godzinę wejścia i wyjścia dziecka do/z przedszkola, ponieważ w ten sposób system Kidsview będzie naliczał miesięczną opłatę za pobyt dziecka w przedszkolu. „Ćwiczyliśmy” tę czynność przez ostatnie miesiące – wspaniale pomagały Państwu nasze przedszkolaki 😊

Jeśli osoba upoważniona nie posiada kodu QR proszę zgłosić wejście – wyjście dziecka osobie dyżurującej w szatni dysponuje ona tabletem i zaznaczy tę informację w systemie.

Prawidłowo zgłoszona nieobecność dziecka w placówce oznacza nieobecność zgłoszoną do godziny 8.00 danego dnia poprzez system komunikacji elektronicznej Kidsview obowiązujący w placówce. Tylko taka nieobecność podlega odliczeniu w opłacie miesięcznej.

Posiłki zamawiane są według zaznaczonej przez Państwa obecności w systemie Kidsview.

UWAGA: dzieci objęte rocznym przygotowaniem przedszkolnym (rocznik 2016) nie płacą za godziny realizowane ponad 5 godzin pobytu w placówce. Opłata będzie dotyczyć tylko kwoty za wyżywienie.

PolskiУкраїнська