PolskiУкраїнська

Ekoedukacja w pomorskich przedszkolach

2023-09-18

Zapraszamy dzieci na niezapomnianą przygodę pełną fascynujących odkryć, eksperymentów oraz ekologicznych tajemnic! W ramach projektu „EkoEdukacja w pomorskich przedszkolach”, przy wsparciu finansowym Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku i Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska, przygotowaliśmy niezwykłe warsztaty.

Maluchy z grupy Poszukiwacze, Tropiciele, Wędrownicy, Podróżnicy, Myśliciele i Naukowcy będą uczestniczyć w warsztatach:

„Segreguję śmieci, mądrze wykorzystuję wiedzę”

„Ożywienie starych przedmiotów: sztuka przemiany”

„Tajemnice energii: gdzie się nią kryje?”

„Jadłospis dla planety: jakie potrawy są przyjazne środowisku?”

„Oczyszczanie wody: dlaczego jest to istotne?”

Naszym celem jest zaszczepienie w sercach przedszkolaków głębokiego szacunku dla naszej planety. Aby dopełnić nasz projekt, planujemy zorganizować ekologiczny konkurs, który rozbudzi kreatywność i pomysłowość małych umysłów!
O szczegółach konkursu będziemy Was informować wkrótce. Bądźcie gotowi na ekscytującą przygodę z ekologią!

PolskiУкраїнська