Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   AKCEPTUJĘ
PolskiУкраїнська

Informacje

Od dnia 17.10.2022 w ramach rekrutacji ciągłej dzieci w wieku przedszkolnym z Gdańska oraz Gminy Kolbudy mogą zostać przyjęte do Przedszkola Rozgwiazda na okres trwania projektu RPWP.03.01.00-22-0031/20 tj. do 31.05.2022. Dalsza współpraca z rodzicami będzie możliwa na podstawie odrębnych umów.  W terminie określonym przez Gminę Kolbudy przedszkole przeprowadzi też publiczną rekrutację na rok szkolny 2023/2024 na zasadach określonych przez Urząd Gminy.

Osoby zainteresowane zapisaniem dziecka do naszego przedszkola prosimy o przesłanie informacji (bez żadnych dodatkowych dokumentów) zawierającej imię i nazwisko oraz rok urodzenia dziecka i numer telefonu rodzica na adres: [email protected] . Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie elektronicznie.

INFORMACJA O PRZYSTĄPIENIU DO PROJEKTU

Masz pytanie do projektu? Odpowiadamy w pliku poniżej 🙂

ZAPRASZAMY DO NAS! https://rozgwiazda-kowale.operator.edu.pl/

PolskiУкраїнська